Kendin Yap

Zengin Görünümlü Ev Dizaynları

Modern Ev Dekorasyon Örnekleri

Zengin Görünümlü Ev Dizaynları
Zengin Görünümlü Ev Dizaynları

Yeni Yazımızda Zengin görünüme sahip ev tasarımlarını inceleyeceğiz. Ev dekorasyonuna ilişkin faydalı bilgiler, dekorasyon stilleri, uzman dekorasyon çözümleri. Bir önceki konumuzda kendin yap İç mekanlarınızı modaya uygun bir şekilde güncelleyin fikirlerine yer vermiştik.

Zengin Ev Dizaynları

Zengin ev dekorasyonları

Modern tasarımlı evlerden bahsederken asıl akılda tutulması gereken konularda size Dekorasyon Fikirleri Decorau.Com üzerinde kesin bir rehber sunuyoruz. Bunu yapmak için, zengin ev dekorasyonları ve muhteşem bir tasarıma sahip olarak analiz ediyoruz. Birkaç konu hakkında konuşacağız: modern cepheler nedir? Büyüklüğün bir evin modern olmasını etkileyip etkilemediği, evlerin dağılımı ve mimarisi, fiyatlar vb. Son olarak süper modern evlerin tasarımlarını ve daha şok edicilerini bırakacağız. Konuda yer verilen görseller ile siz değerli takipçilerimize fikir vermeye çalışacağız.

Zengin Ev Dizaynları (1)

Modern ev nedir

“Modern” tanımı, “yeni bir şey” veya “şimdiki zamana uygun ve özelliklerinde gelişmiş bir şey” anlamına gelir. Elbette ikinci tanımla karşı karşıya kalıyoruz: Bir ev, sadece yakın zamanda tasarlandığı veya inşa edildiği için değil, şimdiki zamana göre bir tasarıma sahip olduğunda ve özelliklerinde gelişmiş olduğunda moderndir.

Zengin Ev Dizaynları (2)

Peki modern bir evin şimdiki zamana göre bir tasarıma sahip olması ne anlama geliyor?

Bizim için bir evin “çağa uygun bir tasarıma sahip olması ve özelliklerinde gelişmiş” olması, onun etkin, sürdürülebilir ve enerji verimli bir yapı sistemi ile tasarlandığı anlamına gelir. Örneğin, bir ev düz çatılı, sıvalı tuğla duvarlı ve beyaza boyanmış olabilir. Bütün bunlar modern bir görüntü verecekti ama derinlerde, çinileri kaldırılsa bile yüzyılın başı gibi bir yapıyı gizliyor.

Zengin Ev Dizaynları (3)

Modern cepheler

Bir evin dikkatini çeken ilk şey cephedir, içeriye girmeden önce hepimizin aldığı ilk izlenim, o zaman modern bir cephenin tasarımını doğru yapmak çok önemlidir. Bunun için birkaç husus dikkate alınmalıdır, örneğin: tek katlı mı yoksa birkaç katlı mı olduğuna, evin büyüklüğüne, onu çevreleyen dış mekanlara bakın vb.

Zengin Ev Dizaynları (4)

Tek katlı evler için cephe tasarımı

Kompozisyon hakkında tek bir katta konuşmak, her zaman böyle olmasa da, birkaç kattan daha kolay görünebilir. Yukarı ve aşağı inecek merdiven olmadığı için kesinlikle en konforlu evlerdir. Ev büyükse bunu karşılayabilirsiniz, ancak küçük bir ev ise kentsel düzenlemelerin belirlediği doluluk katsayısını ve evin serbest bırakacağı bahçenin boyutunu görmeniz gerekir.

Tek katlı evlerin cephelerinin tasarımı, daha fazla mahremiyet sağlamak için genellikle sokağa daha kapalı ve bahçeye ve manzaranın en iyi manzarasına daha açık

Zengin Ev Dizaynları (5)

Küçük kullanışlı ev modelleri

Lüks evler yaratmak için dekorasyon yapmak zor olabilir ve her zaman yüksek bir bütçeye ihtiyacımız olacağını düşünürüz ama bu her zaman böyle olmak zorunda değildir. Küçük kullanışlı ev modelleri Büyük harcamalar yapmadan şık bir ev yapmak mümkün. Kim ünlülerin lüks evleri gibi bir evin tadını çıkarmak istemez ki?

Zengin Ev Dizaynları (6)

Zengin Ev Dizaynları (7)

Çok güzel ev modelleri

Size, evimizi gerçekte olmasa da üst düzey gibi göstermek için ucuz dekorasyonun bazı basit yollarını, zengin ev fotoğrafları bazı temel püf noktalarını göstermek istiyoruz.

Bu yazıda daha çok iç tasarıma odaklanacağız, ancak müstakil evlerde dış dekorasyon farklı odaların dekorasyonu ile el ele gitmeli, çok güzel ve ihtişamlı ev modelleri ile bugün küçük ama çok önemli ayrıntılara bakmak istiyoruz.

Zengin Ev Dizaynları (8)

Zengin Ev Dizaynları (9)

Zengin Ev Dizaynları (10)

Zengin Ev Dizaynları (11)

İçte ve dışta lüks evler

Yaşam İçin Tasarım: Mimarların Kendileri ve Aileleri İçin Yarattıkları Evler

Net ve belirgin bir klasik tarz dekorasyon, daha pahalı bir ev fikrine benzer bir görsel efekt sağlar. Detaylar her şeydir, en güzel ev dizaynları özellikle lüks evler almak istiyorsak onları kullanmamız gerekecek. Altın, mermer, asil ahşaplar ve bir rüya evinin zarif ve pahalı dekorasyonu için çok tipik olan kristaller veya parıltılar gibi malzemeler vardır.

Bu tür aksesuarlar ve dekoratif aksesuarlar kullanılarak, l şeklinde ev projeleri çok pahalı mobilya ve süs eşyaları satın almaya gerek kalmadan sonuç istendiği gibi olabilir.

Zengin Ev Dizaynları (12)

Zengin Ev Dizaynları (13)

Zengin Ev Dizaynları (14)

Alışılmış olan şey, en güzel ev tasarımları ortak alanların dekorasyonuna özel alanlardan çok daha fazla özen göstermemizdir.

Bu hileleri tüm odaların iç tasarımına uygulayabiliriz: yatak odası dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, oturma odası dekorasyonu, banyo dekorasyonu, salon dekorasyonu ve oturma odası dekorasyonu.

Lüks ve modern evler için detaylar

Aşağıdaki ipuçlarından ve dekorasyon fikirlerinden bazılarını takip etmek hedefimizi garanti eder; en prestijli lüks evlerinkine benzer konaklamaların keyfini çıkarın.

Zengin Ev Dizaynları (15)

Zengin Ev Dizaynları (16)

Zengin Ev Dizaynları (17)

Konut sektöründe pek çok kez mimarlar, u şeklinde ev modelleri her zaman haklı olduğuna inanmaya yönlendirilen bir müşteriyi memnun etmek için fikirlerinden fedakarlık etmek zorunda kalıyor.

Zengin Ev Dizaynları (18)

Zengin Ev Dizaynları (19)

Zengin Ev Dizaynları (20)

İç tasarımın tanımı, en güzel ev projesi mekanı kullanan insanlar için daha sağlıklı ve estetik açıdan hoş bir ortam elde etmek için bir mekanın içini iyileştirme sanatı ve bilimidir. Bugün iç tasarımdaki stiller ve trendler hakkında konuşacağız ve bununla post yaratıcı özgürlüğün yeni bir boyutunu deneyimleyeceğiz.

Zengin Ev Dizaynları (21)

Zengin Ev Dizaynları (22)

İç tasarımda, zengin ev dekorasyonları anın tarzlarına ayak uydurmayı seviyorsanız, çağdaş tarzın takipçisisiniz. Ayrıca koridor dekoru için Modern Koridorlar Nasıl Dekore Edilir – [15 Fikir] konusuna bakabilirsiniz. Günümüz evleri, çağdaş iç mekanlar, dağınık ve karanlık olmadan rahat ve davetkardır. Temel olarak, iç tasarımda çağdaş bir tarz, sadelik, ince incelik, dokuların kasıtlı kullanımı ve temiz çizgilerle tanımlanır. İç mekanlar, eşyalardan ziyade boşluk gösterme eğilimindedir. Renk, alan ve forma odaklanan çağdaş tarzdaki iç mekanlar şık ve tazedir.

Başka bir dekorasyon fikirleri konusunda buluşanadek esen kalın 🙂

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.
Başa dön tuşu